T&M CREATIVE

GASTRO TOUR

Kávová inovace roku

4 dubna, 2023

 

Značka prémiové kávy L’OR Professional uvedla na trh novinku L’OR Espresso Sublime. Unikátní středně pražená směs 100% Arabiky je uchovávaná ve formě velké plechovky ze speciálního materiálu s těsným uzávěrem. Nasazuje se přímo na mlýnek a tím je dlouhodobě, tedy bez závislosti na rychlosti spotřeby zrn, zajištěna její stálá kvalita a skvělá chuť. L’OR Espresso Sublime je určený pro profesionální provozovny – do kaváren, restaurací nebo lobby bary hotelů.

 

Eliminace nepřátel kávových zrn

Na výsledné chuti kávy se podílí mnoho faktorů a udržení kvality zrn je jedním ze zásadních. Správné skladování zrn pomáhá zachovat jejich vlastnosti, prodloužit čerstvost a tím tak zajistit prvotřídní chuť kávy. Největšími nepřáteli kávových zrn jsou vzduch a vlhkost. Pokud jsou zrna při špatně zvoleném skladování vystavena jejich působení, může se to neblaze projevit na chuti i aroma kávy. L’OR Professional proto uvádí novinku, která je proti působení těchto vlivů odolná. L’OR Espresso Sublime je k dostání v podobě 3 kg plechovky, která díky speciálnímu materiálu a uzávěru udržuje kávu čerstvou po dlouhou dobu. Plechovka se nasazuje přímo na profesionální kávový mlýnek, čímž je zajištěno, že vzduch i vlhkost nemohou proniknout dovnitř a top kvalita kávy zůstává nezměněná bez ohledu na to, jak dlouho trvá balení vypotřebovat.

 

Elegantní a udržitelná

Design plechovky L’OR Espresso Sublime byl navržen tak, aby podtrhl exkluzivitu kávových zrn, které obsahuje, a byl i ozdobou provozovny, kde je umístěn. Plechovka je vyrobená z hliníku s nízkou hustotou a je 100% recyklovatelná. Kávová zrna L’OR Espresso Sublime mají certifikovaný původ a jsou pěstovaná v souladu s udržitelným přístupem.

 

Harmonická chuť

Kávová zrna použitá pro L’OR Espresso Sublime pocházejí z oblasti Mandheling ze Sumatry (Indonésie). Tamní sopečná půda a tropické klima dávají kávě unikátní exotickou a zemitou chuť. L’OR kávoví mistři vybrali nejlepší zrna a vytvořili středně pražený blend, harmonický, se zajímavými a nečekanými detaily. Potěší jemnými acidními a ovocnými tóny kakaa, lískových oříšků a sušených meruněk.

Více informací na www.jdeprofessional.cz

Aktuálně

Podnikání rozjelo nejvíc lidí skoro za 30 let – nejčastěji v gastronomii

18 února, 2023

Navzdory drahým energiím a vysoké inflaci vzniklo loni v ČR více než 112...

Nové zimní menu od šéfkuchaře Marka Fichtnera v Trezoru restaurace Červený Jelen

25 ledna, 2023

Trezor zpravidla bezpečně ukrývá vzácné cennosti. A nejinak je tomu v případě kulinářského...