T&M CREATIVE

GASTRO TOUR

Největší kongresový hotel v Evropě

12 dubna, 2020

Pět kongresových sálů a šestnáct salonků s celkovou kapacitou až pět tisíc míst, 810 pokojů a pět restaurací – to vše je čtyřhvězdičkový TOP HOTEL Praha. Od roku 2013 se pravidelně umísťuje na předních příčkách v kategorii Kongresový hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards a již 16 let se řadí mezi stovku nejprestižnějších firem v České republice.

TOP HOTEL Praha hostí celou řadu významných akcí – pravidelně se tu odehrává Kongres primární péče pořádaný Sdružením praktických lékařů ČR, Sdružením praktických lékařů pro děti a dorost ČR ve spolupráci s Odbornou společností praktických dětských lékařů ČLS JEP, k pravidelným hostům také patří Česká advokátní komora, která zde pořádá své akce. Hotel se může pochlubit i zajišťováním servisu pro mezinárodní konference – jako bylo v loňském roce setkání zástupců 29 států, které mají pravomoc rozhodovat o Antarktidě (konzultativní shromáždění smluvních stran Smlouvy o Antarktidě – loni to bylo historicky poprvé, co toto setkání proběhlo v Praze), či například mezinárodní konference MARS na téma Jak nové technologie mění Společnou zemědělskou politiku EU.
Pořádají se tu i bankety a plesy – jako je reprezentační ples Prahy 11 nebo ples praktických lékařů. A do toho je nutné zajistit den co den běžný hotelový provoz – celková kapacita hotelu je zhruba 1800 lůžek, a i když teď v zimě není využita na maximum, pořád je tu dost hostů, o něž se musí personál hotelu postarat.

Více se dočtete v tištěném vydání č. 1/2020 – str. 12.

Aktuálně

Jak dál po covid?

21 února, 2021

Jak se bude vyvíjet situace v cestovním ruchu, jak se změní preference hostů...

Až omezení skončí, budou se lidé do restaurací těšit, věří Lukáš Tesárek z Malostranské besedy

15 února, 2021

Lukáš Tesárek přes deset let působí jako ředitel gastronomického provozu v pražské Malostranské...