T&M CREATIVE

GASTRO TOUR

Pozvánka AHR ČR – Roadshow, 16. 5., Pinia Hotel & Resort, Špindlerův Mlýn

20 dubna, 2023

Milí kolegové,

rádi bychom vás pozvali na Roadshow exluzivně do horské oblasti Krkonoš. Roadshow se bude konat 16. Května 2023 v Pinia Hotel & Resort – Špindlerův Mlýn.

Budeme velmi rádi, pokud naše pozvání i z přilehlých regionů přijmete a společně se s kolegy v Pinia hotelu potkáme.

Tuto půldenní odbornou akci jsme pro vás připravili s cílem informovat vás, možná vás inspirovat, zodpovědět vaše dotazy, sdílet společně zkušenosti k provozním otázkám a společně se zase po čase potkat.

Pečlivě jsme pro vás připravili tato aktuální témata: představíme tradiční report z dění AHR a zodpovíme vaše dotazy, informujeme vás ohledně současné situace na energetických trzích a možnostech dalšího vývoje, řekneme, jak vytěžit maximum z online prostředí, doporučíme jak snížit náklady v péči o hotelový textil, prozradíme jak zvyšovat efektivitu gastronomických zařízení pomocí moderních technologií, představíme debatu se zástupci ČOI a SZPI a poradíme jak přecházet pochybění v této oblasti, na závěr se dozvíte jak pomáhá česká centrála cestovního ruchu v oblasti Krkonoš a jaké novinky chystají.

Všechny detailní informace a program naleznete na www.akceahr.cz. Kromě odborného programu vás čeká také výstava produktů a služeb společností z Horeca, občerstvení, oběd i tombola. Vzhledem k rostoucím nákladům jsme letos poprvé účast zpoplatnili částkou 300 Kč, částečně pokrývající náklady na občerstvení. Věříme, že tato cena je přijatelná.

Níže zasílám bližší informace:

V případě dotazů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Těšíme se na setkání s vámi!

AHR ČR

Aktuálně

Podnikání rozjelo nejvíc lidí skoro za 30 let – nejčastěji v gastronomii

18 února, 2023

Navzdory drahým energiím a vysoké inflaci vzniklo loni v ČR více než 112...

Nové zimní menu od šéfkuchaře Marka Fichtnera v Trezoru restaurace Červený Jelen

25 ledna, 2023

Trezor zpravidla bezpečně ukrývá vzácné cennosti. A nejinak je tomu v případě kulinářského...