T&M CREATIVE

GASTRO TOUR

Pozvánka AHR ČR – Roadshow Plzeň, 4. dubna

8 března, 2023

Milí kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na naši první letošní Roadshow, která se, po změně termínu, bude konat 4. dubna 2023 v Parkohotelu Plzeň.  Budeme velmi rádi, pokud naše pozvání i z přilehlých krajů přijmete  a společně se s kolegy  v Parkhotelu potkáme.

Tuto půldenní odbornou akce jsme pro vás připravili s cílem informovat vás, možná vás inspirovat, zodpovědět vaše dotazy, sdílet společně zkušenosti k provozním otázkám a společně se zase po čase potkat.

Pečlivě jsme pro vás připravili tato aktuální témata: představíme tradiční report z dění AHR a zodpovíme vaše dotazy, informujeme vás ohledně současné situace na energetických trzích a možnostech dalšího vývoje, řekneme, jak vytěžit maximum z online prostředí, doporučíme jak snížit náklady v péči o hotelový textil, prozradíme jak zvyšovat efektivitu gastronomických zařízení pomocí moderních technologií,  poradíme jaké dotace můžete nyní čerpat a na závěr se dozvíte jak pomáhá česká centrála cestovního ruchu v Plzni ke zlepšení návštěvnosti Plzeňského kraje a jaké novinky chystají.

Všechny detailní informace a program naleznete na www.akceahr.cz. Kromě odborného programu vás čeká také výstava produktů a služeb společností z Horeca, občerstvení, oběd i tombola. Vzhledem k rostoucím nákladům jsme letos poprvé účast zpoplatnili částkou 300 Kč, částečně pokrývající náklady na občerstvení. Věříme, že tato cena je přijatelná.

Níže zasílám bližší informace:

V případě dotazů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Těšíme se na setkání s vámi!

Asociace hotelů a restaurací ČR

 

Aktuálně

Podnikání rozjelo nejvíc lidí skoro za 30 let – nejčastěji v gastronomii

18 února, 2023

Navzdory drahým energiím a vysoké inflaci vzniklo loni v ČR více než 112...

Nové zimní menu od šéfkuchaře Marka Fichtnera v Trezoru restaurace Červený Jelen

25 ledna, 2023

Trezor zpravidla bezpečně ukrývá vzácné cennosti. A nejinak je tomu v případě kulinářského...