T&M CREATIVE

GASTRO TOUR

Steiner & Kovarik: Darujte balíček sladkého potěšení

3 dubna, 2020

Že není současná doba jednoduchá, pociťujeme na vlastní kůži všichni. O to těžší ale je, pokud stojíte v první linii nebo se ocitnete v hmotné nouzi. I proto se v Pražské čokoládě Steiner & Kovarik rozhodli pro mimořádnou akci Daruj a buď obdarovaný #davejber.
Pro svůj e-shop https://eshop.prazskacokolada.cz/ připravili speciální balíčky plné kvalitní čokolády. Vybírat můžete ze čtyřech Balíčků radosti za speciální ceny 1 100 korun, 2 000 korun, 4 000 korun nebo 9 000 korun. Stačí, když objednáte a zaplatíte jeden vybraný a Pražská čokoláda Steiner & Kovarik připraví ve stejné hodnotě ještě druhý, který zdarma daruje někomu v první linii – zdravotníkům, hasičům, prodavačkám, policistům, ale třeba i maminkám samoživitelkám.

Pokud víte, ke komu by měl darovaný balíček putovat, jednoduše uvedete do poznámky konkrétní jméno a adresu, včetně telefonu na obdarovávanou osobu nebo konkrétní instituci – nemocnici, policejní či hasičskou stanici a další. Darovat samozřejmě můžete balíčky oba! Udělejte proto radost nejen sobě, ale i všem, kterým je v těchto krizových dnech úzko.

Více se dočtete v tištěném vydání č. 1/2020 – str. 5.

Aktuálně

Jak dál po covid?

21 února, 2021

Jak se bude vyvíjet situace v cestovním ruchu, jak se změní preference hostů...

Až omezení skončí, budou se lidé do restaurací těšit, věří Lukáš Tesárek z Malostranské besedy

15 února, 2021

Lukáš Tesárek přes deset let působí jako ředitel gastronomického provozu v pražské Malostranské...